Filmowe lato trwa! Zapraszamy na kolejne seanse Mościckiego Kina Plenerowego!
Wakacje jeszcze się nie skończyły, a my nie zwalniamy tempa! Kino Millennium i Centrum Sztuki Mościce zapraszają na kontynuację Mościckiego Kina Plenerowego – cyklu pełnego emocji, humoru i rodzinnej rozrywki pod gołym niebem.
Sierpniowe i wrześniowe piątki to kolejne okazje do wspólnego spędzenia wieczoru z dobrym filmem w wyjątkowej atmosferze letniego kina! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą czegoś do siedzenia – koc, leżak czy poduszka z pewnością umilą seans!
Repertuar Mościckiego Kina Plenerowego – sierpień i wrzesień:
- 1 sierpnia – Freddy. Pudel nie z tej ziemi
- 22 sierpnia – Wyrolowani
- 29 sierpnia – Hitpig. Świniak Zawodowiec
- 5 września – Dumna królewna
O filmie:
Dzielny pudel Freddy ma wielkie ambicje. Chciałby stanąć na czele swego stada, ale nie potrafi zdobyć szacunku jego członków. Nie jest łatwo przewodzić uzbrojonej w kły i pazury dzikiej watasze, gdy samemu jest się drobnym pudlem o uroczym wyglądzie. Freddy wiele dałby za to, żeby stać się chociaż trochę bardziej dzikim. Ale kiedy nieprzemyślane życzenie przemienia go w mocarnego drapieżnika i sprowadza na ziemię psotnego ducha księżyca, Freddy wpada w nie lada tarapaty. Musi przywrócić kosmiczny porządek, zanim ziemia i księżyc wpadną na siebie i wywołają galaktyczną katastrofę! Sprawy nie ułatwi mu księżycowy duszek, który w rozrabianiu osiągnął mistrzostwo wszechświata! Na szczęście Freddy może liczyć na swoje super moce oraz na niezawodną przyjaciółkę, suczkę Batty i całą ferajnę ulicznych czworonogów.
Ciekawe, co w tej misji okaże się najważniejsze? Odwaga i spryt, które Freddy miał w sobie od zawsze czy wielka siła mięśni i groźny wygląd, które zyskał zupełnie niedawno.